O mnie - Classic Broker
 

O mnie

CLASSIC BROKER

Od lat zajmuję się motoryzacją zabytkową. Początkowo była to czysta pasja, po pewnym czasie przerodziła się w coś więcej. Historia mojego hobby zaczęła się jak wielu z Was – od dziecięcych marzeń o sportowych samochodach, pierwszych rysunków i szkiców karoserii. Z zapałem uczyłem się na pamięć danych technicznych samochodów marzeń. Już jako kilkuletni chłopak wiedziałem jak odróżnić Porsche, czy Ferrari.

michal

Pasja do samochodów klasycznych

Moje życie definiuje pasja do samochodów klasycznych. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj fakt, że moje najbliższe otoczenie jest wybitnie motoryzacyjne. Wraz z najbliższymi odwiedzamy muzea i miejsca ściśle związane z historią samochodów. Nie sposób byłoby odpuścić sobie wizyty w takich miejscach jak fabryka Porsche w Stuttgarcie, czy dom Enzo Ferrari w Modenie. Rytm naszego życia jest w pewien sposób powiązany z kalendarzem europejskich targów motoryzacji klasycznej (na przykład Techno Classica w Essen, czy Retromobile w Paryżu). Z zapartym tchem śledzimy również relacje z międzynarodowych aukcji takich domów aukcyjnych jak RM Sotheby’s, Bonhams, czy Artcurial.

W moim życiu od lat ogromne miejsce zajmuje
pasja do motoryzacji klasycznej
michal
Michał
classicbroker.pl

Doświadczenie to podstawa

Początek mojej zawodowej przygody z motoryzacją klasyczną to rok 2015, kiedy dostałem szansę objąć stanowisko managera w pierwszym w Polsce domu aukcyjnym motoryzacji zabytkowej Ardor Auctions. Jako zespół o startupowej strukturze udało nam się dokonać przełomu na rynku. Zaczęliśmy organizować wydarzenia aukcyjne, które wcześniej nie miały miejsca w naszym kraju. Po pewnym czasie awansowałem i zostałem Dyrektorem Operacyjnym odpowiedzialnym za działanie całego domu aukcyjnego. To właśnie wtedy moje życie związało się zawodowo z motoryzacją klasyczną. Dzięki umiejętności tzw. łączenia kropek, a przede wszystkim nawiązywania kontaktów udało mi się zbudować międzynarodową sieć relacji z pasjonatami, klientami, warsztatami oraz dealerami aut klasycznych. 

Międzynarodowa sieć kontaktów

Tak jak już wspominałem – przez ostatnie lata udało mi się zbudować wiele relacji, które pomagają mi w rozwiązywaniu problemów moich Klientów. Pośredniczyłem w ponad 300 transakcjach sprzedaży samochodów klasycznych – auta kolekcjonerów, z którymi współpracuję trafiały do kupujących z całego świata – od Niemiec i Europy Zachodniej, przez Zjednoczone Emiraty Arabskie, po Australię.

michal media
michal media
michal media

Lata doświadczeń to przepis na skuteczną sprzedaż

Dzięki wspomnianym już doświadczeniom jestem w stanie:

  • skutecznie sprzedać Twoje auto klasyczne,
  • znaleźć Twój wymarzony samochód – niezależnie od tego jak rzadkie auto to będzie,
  • pomóc zorganizować i skoordynować proces renowacji Twojego samochodu,
  • ocenić i wycenić Twoje auto lub samochód, który Cię interesuje. 

Jak mogę Ci Pomóc?

Jeżeli jesteś zainteresowany, bądź zainteresowana współpracą w kontekście motoryzacji klasycznej – zapraszam do kontaktu!