Usługi doradcze - Classic Broker
 

Usługi doradcze

Od lat pomagam moim Klientom w całym procesie zakupu, jak również posiadania samochodu klasycznego. Niezależnie od tego w czym potrzebujesz wsparcia – jestem w stanie pomóc. Oprócz pośrednictwa w sprzedaży (kupno i sprzedaż) mogę Ci pomóc w następujących czynnościach:

Pomogę Ci wycenić wybrany samochód klasyczny. Na podstawie oceny stanu technicznego, jak również sytuacji rynkowej mogę przybliżyć Ci realną wartość Twojego auta, bądź pomóc Ci w negocjacjach ze sprzedającym.

W ciągu ostatnich lat widziałem i oceniałem setki, jeżeli nie tysiące samochodów klasycznych. Masz wątpliwości co do stanu technicznego samochodu, który chcesz kupić? Jestem w stanie to sprawdzić.

Poszukujesz zaufanej osoby, która jest w stanie sprawdzić samochód klasyczny przed zakupem? Nie masz czasu pojechać i obejrzeć auta zanim zdecydujesz się na transakcję? Od lat pomagam moim klientom w bezpiecznych transakcjach tego typu.

Samochody klasyczne wymagają specjalnego traktowania. Nie inaczej jest w przypadku transportu. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznej i zaufanej osoby, która skoordynuje transport Twojego auta klasycznego – jesteś w dobrych rękach.

Przychodzi czas, w którym auto klasyczne wymaga mniejszej, lub większej renowacji. Proces jest czasochłonny i niezwykle skomplikowany. Dzięki latom współpracy z Classic Parts Staniszewski jesteśmy w stanie wspólnie pomóc Ci w renowacji Twojego auta.

Polska słynie z wysokiej klasy specjalistów w serwisie i renowacji aut klasycznych. Przez lata pracy w branży poznałem najlepszych ekspertów w tej dziedzinie i mogę pomóc Ci w koordynacji i weryfikacji prac serwisowych Twojego samochodu.

Na co dzień współpracuję z detailerami, którzy potrafią odpowiednio zadbać o samochód klasyczny. Korekta lakieru, powłoka ceramiczna, czy specjalne zabiegi utrzymujące elementy chromowane w dobrej kondycji – to tylko część z czynności jakie pomogą Twojemu auto zabłysnąć na nowo.

mille miglia